Pouť se uskuteční 11. května. Mohou jít s námi rodiče nebo prarodiče s dětmi, pokud byste dospělí nemohli nebo chtěli jít delší trasu, je možné nám děti svěřit a do Křtin je doprovodí katechetky. Sraz pro děti a rodiny bude ve 14:00 před kostelem, odtud půjdeme pěšky do Bedřichovic, kde nasedneme na autobus  a svezeme se do Hostěnic. Dále budeme pokračovat pěšky až do Křtin, kde pouť vyvrcholí mší svatou v 18:30. Po cestě si společně zazpíváme, pomodlíme i splníme pár zábavných úkolů.

Délka trasy: cca 8 km (není vhodná pro kočárky). Jdeme za každého počasí. Jídlo a pití s sebou. Kvůli domluvení autobusové dopravy prosíme o přihlášení u Petry Koudelkové (kontakt je na letáku), a to do neděle  5. května.

farni_pout_deti_rodice